Ogromne zainteresowanie dotacjami na OZE. Kolejki w magistracie

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 07.09.2020 13:51, fot. Paweł Sowa / Wydział Prasowy UMBB
Od rana w bielskim ratuszu kolejki...
Ogromne zainteresowanie dotacjami na OZE. Kolejki w magistracie

7 września od godz. 10.00 rozpoczęło się przyjmowanie wniosków mieszkańców miasta zainteresowanych udziałem w projekcie pn. Odnawialne źródła energii dla mieszkańców Bielska-Białej.

W ramach projektu można otrzymać dofinansowanie do 95 procent kosztów kwalifikowanych (netto) koniecznych do poniesienia na instalacje odnawialnych źródeł energii, ale nie więcej niż jest to zapisane powyżej. Podatek VAT nie jest kosztem kwalifikowanym – jego koszty pokrywa grantobiorca.

Projekt cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, a osoby które zadecydowały się dzisiaj założyć wniosek, musiały uzbroić się w cierpliwość.

Władze miasta przypominają, że nabór zostanie zakończony 7 października o godz. 18.00. Szczegóły dotyczące programu można znaleźć tutaj: https://www.miastodobrejenergii.pl/aktualnosci/ogloszenie-o-naborze-wnioskow-do-programu-oze/

źrodlo: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy