Policyjna flota powiększyła się o 10 samochodów [wideo]

Region, Bielsko-Biała, Gospodarka, Wiadomości, 25.11.2019 17:00, ap
Mundurowi z powiatu mają nowe samochody! Dzisiaj uroczyście przekazane zostały kluczyki do nowych aut. Bielski garnizon policji wzbogacił się o 3 fordy rangery i 7 pojazdów marki Hyundai.
Policyjna flota powiększyła się o 10 samochodów [wideo]
W poniedziałek przed Miejską Komendą Policji odbyło się uroczyste przekazanie kluczyków do 10 nowych pojazdów.


Auta trafią do komend w całym powiecie. Trzy fordy rangery użytkować będą mundurowi z Szczyrku, Kobiernic i Jasienicy (ze względu na leśny i górski teren). Pozostałe siedem bryk marki Hyundai i30 służyć będzie funkcjonariuszom jako samochody nieoznakowane.

Nowe pojazdy kosztowały ponad milion zł. Prawie połowa to środki przekazane przez samorządy.

- Dziękuje za wsparcie tej ogromnej inwestycji w bezpieczeństwo i porządek publiczny - powiedział podczas uroczystości insp. mgr Krzysztof Herzyk, Komendant Miejski Policji w Bielsku-Białej.

Zobaczcie, jak wyglądała uroczystość przekazania nowej floty:

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy