reklama

Trwa zbiórka słodyczy dla małych pacjentów. Dołączycie?

Region, Bielsko-Biała, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 25.11.2019 19:00, ap
Mikołajki i Boże Narodzenie coraz bliżej. Dlatego w Bielsku-Białej trwa zbiórka słodyczy dla pacjentów Szpitala Pediatrycznego. Przyłączmy się do akcji i umilmy dzieciom pobyt w ośrodku zdrowia.
Trwa zbiórka słodyczy dla małych pacjentów. Dołączycie?
Akcja organizowana jest po raz drugi.

- Pierwszą zbiórkę organizowałam z koleżanką, Karoliną Zawadzką i dotyczyła ona głównie puzzli, gier i artykułów szkolnych. Tym razem są to słodycze ze względu na zbliżające się Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia. Mam nadzieję, że choć trochę osłodzą małym pacjentom pobyt w szpitalu w tym szczególnym okresie - mówi Marcelina Hajto, organizatorka zbiórki.Zebrane słodycze przekazane zostaną dzieciom leczonym w Szpitalu Pediatrycznym w Bielsku-Białej.

Osoby, które zechcą wesprzeć akcję i przekazać słodkości, proszone są o kontakt z Marceliną Hajto pod nr tel.: 532843928 lub poprzez Facebooka.

Uwaga: czasu jest coraz mniej! Zbiórka potrwa tylko do 1 grudnia.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy