Orszak Trzech Króli przejdzie ulicami Bielska-Białej

Region, Bielsko-Biała, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 03.01.2024 12:09,

6 stycznia na ulicach Bielska-Białej, którymi przejdzie Orszak Trzech Króli, wystąpią utrudnienia w ruchu.

Orszak Trzech Króli przejdzie ulicami Bielska-Białej

Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej informuje, że 6 stycznia od ok. godz. 11.30 na czas przemarszu Orszaku Trzech Króli z kościoła św. Maksymiliana Kolbego w Aleksandrowicach na Rynek nastąpi czasowe wstrzymanie ruchu na ul. Cieszyńskiej. W związku z powyższym mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w kursowaniu autobusów linii nr 1, 2, 4, 6, 7, 10, 15, 16, 23, 28, 32, 34.

W tegorocznym programie święta Trzech Króli zaplanowano mszę o godz. 10.30 w kościele św. Maksymiliana Marii Kolbego w Aleksandrowicach. O godz. 11.30 nastąpi formowanie orszaku i przemarsz na Rynek.

Ostatni element uroczystości rozpocznie się o godz. 12.30 na Rynku - będzie to inscenizowany pokłon Trzech Króli oraz wspólne kolędowanie z zespołem wspólnoty Miłość i Łaska Chrystusa.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy