Bielska policja przejęła dużo narkotyków

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 13.12.2023 09:35,
Bielska policja przejęła dużo narkotyków

Działania operacyjne oraz procesowe, jak również zaangażowanie bielskich policjantów zwalczających przestępczość narkotykową wraz z policjantami z Referatu Patrolowo-Interwencyjnego oraz policjantami Komisariatu Policji I i II w Bielsku-Białej doprowadziły ich do kolejnego zatrzymania osoby, która trudniła się handlem substancjami narkotycznymi. Jest to kolejny cios wymiaru sprawiedliwości wymierzony w podziemny świat handlu narkotykami.

Idąc tym tropem, policjanci podjęli działania wobec 35-letniej kobiety, mieszkanki Bielska-Białej, która w miejscu zamieszkania posiadała potężne ilości niedozwolonych substancji. Policjanci ujawnili ponad 225 gramów ukrytej w mieszkaniu marihuany przygotowanej do dalszej dystrybucji.


Każda jedna akcja bielskich „narkotykowych” poprzedzona jest żmudną pracą operacyjną. Działania te w sposób bezpośredni sprzyjają poprawie bezpieczeństwa i zdrowia osób narażonych na kontakt z nielegalnym procederem handlu substancjami psychoaktywnymi. W sposób jednoznaczny policjanci powołani do zwalczania przestępczości narkotykowej dają jasny sygnał, że nie ma przyzwolenia na rozwój nielegalnej działalności w obrocie substancjami narkotycznymi w naszym regionie.

Policjanci zbierając dowody w sprawie zebrali wystarczającą ilość materiałów, by Prokuratura w Bielsku-Białej mogła wystąpić z wnioskiem do Sądu Rejonowego w Bielsku-Białej o tymczasowy areszt w stosunku do podejrzanej. Na wniosek Prokuratury Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanej na okres 3 miesięcy. Niebawem zostanie skierowany do Sądu akt oskarżenia, a za popełnione przestępstwo kobiecie grozi od roku do 10 lat kary pozbawienia wolności.


źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy