Jubileusze małżeńskie w Bielsku-Białej

Region, Bielsko-Biała, MAGAZYN, Wiadomości, 21.11.2023 14:46,
We wtorek 21 listopada w sali sesyjnej bielskiego Ratusza prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski spotkał się z małżonkami, którzy przeżyli wspólnie co najmniej 50 lat.
Jubileusze małżeńskie w Bielsku-Białej

Prezydent złożył małżonkom-jubilatom gratulacje i życzenia oraz odznaczył ich Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Do życzeń składanych jubilatom przyłączył się również proboszcz parafii Opatrzności Bożej w Bielsku-Białej ks. kanonik Andrzej Mojżeszko i proboszcz parafii ewangelickiej w Białej ks. Robert Augustyn.

Medale i gratulacje z okazji 50-lecia wspólnego życia odebrały następujące pary: Maria i Teofil Bargiełowie, Maria i Józef Butorowie, Urszula i Zbigniew Curowie, Jadwiga i Wiesław Drabkowie, Zofia i Władysław Gajnowie, Barbara i Henryk Juraszowie, Barbara i Grzegorz Kanikowie, Krystyna i Jerzy Koczurkowie, Zofia i Adam Kościelnowie, Janina i Wiesław Kozakowie, Małgorzata i Piotr Magierowie, Józefa i Adam Marczyńscy, Jadwiga i Zdzisław Menclowie, Halina Reizer-Netter i Lech Netter, Maria i Kazimierz Nowakowie, Stanisława i Zygmunt Rosieccy, Irena i Józef Skowrońscy, Barbara i Michał Samulscy, Janina i Krzysztof Sitkiewiczowie, Maria i Zbigniew Suchankowie, Irena i Jerzy Szczerbikowie, Bożena i Józef Tramowie, AleksandraPruska-Tatar i Janusz Tatar, Stanisława i Marian Wawrzutowie, Danuta i Jerzy Wendorffowie.


60 lat wspólnego życia świętowali: Daniela i Stanisław Raszkiewiczowie, Anna i Eugeniusz Sołtysikowie. Natomiast Helena i Tadeusz Rodziewiczowie obchodzili 65-lecie swojego związku.

Urząd Stanu Cywilnego w Bielsku-Białej przypomina, że pary zamieszkałe na terenie Bielska-Białej, których 50. rocznica ślubu przypada w ciągu najbliższego półrocza, mogą zgłaszać ten fakt do USC. Jubileusz należy zgłosić osobiście. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr 33 4701213, 33 4701211. Zgłoszenie jubileuszu umożliwi wszczęcie procedury zmierzającej do nadania Medalu za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.


źrodło: UM Bielsko-Biała, fot. Jacek Kachel Wydział Prasowy UM w BB

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy