Czynne jest już lodowisko w Bielsku-Białej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 20.11.2023 13:05,
Już od ponad tygodnia czynne jest lodowisko w kompleksie sportowym Orlik przy ul. Piastowskiej, w Parku Słowackiego.
Czynne jest już lodowisko w Bielsku-Białej

Rozpoczęły się już zapowiadane przez BBOSiR warsztaty jazdy na łyżwach dla dorosłych. W sobotę 18 listopada rusza nauka jazdy na łyżwach dla najmłodszych.

Sezonowe lodowisko w Parku Słowackiego ma 1000 m² i jest przykryte halą namiotową o wymiarach 45 m x 29 m. Do dyspozycji łyżwiarzy są ławeczki do zmiany obuwia, szafki na kłódkę oraz wypożyczalnia łyżew.

Lodowisko działa od godz. 8.00 do 21.45 z kilkoma przerwami technicznymi.

Harmonogram, cennik oraz regulamin korzystania z lodowiska zainteresowani znajdą na stronie Bielsko-Bialskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Istnieje możliwość zakupu biletów przez sklep internetowy.

Na lodowisku co roku organizowane są m.in. warsztaty nauki jazdy na łyżwach dla dzieci i dorosłych, zawody oraz imprezy. Pierwsza z nich - Mikołaj na lodzie - już 6 grudnia. Z pewnego źródła wiemy, że Mikołaj będzie miał dla dzieci niespodzianki


W ferie zimowe, w ramach akcji Zima w mieście, zaplanowano karnawał na lodzie dla dzieci, a 14 lutego odbędą się Walentynki (ta impreza w poprzednim sezonie cieszyły się dużym zainteresowaniem dorosłych i młodzieży, jak widać na zdjęciach).


Od niedawna w hali lodowiska działa nowy zestaw nagłośnieniowy – zabawie na lodowisku towarzyszą utwory muzyczne zgłaszane przez bielskich amatorów łyżwiarstwa do BBOSiR-u.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy