Poprawianie bielskiego rozkładu jazdy

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 20.09.2021 13:52,
Od 1 października wprowadzony zostaje kolejny etap zmian optymalizacyjnych na sieci komunikacyjnej w mieście.
Poprawianie bielskiego rozkładu jazdy
Zupełnie nowy rozkład jazdy zostanie wprowadzony na linii nr 12 – uruchomione będą dodatkowe kursy w godzinach międzyszczytowych (odjazdy z przystanku Mikuszowice Błonia ATH o godz. 9.10, 10.50 i 18.00, odjazdy z przystanku Hałcnów Kościół o godz. 10.00, 11.40 i 19.00).

Zmienione będą trasy przejazdu linii nr 10 i 24 polegające na zamianie pętli końcowych. Nastąpi przetrasowanie wszystkich kursów linii nr 10 do przystanku Mikuszowice Błonia ATH oraz przetrasowanie wszystkich kursów linii nr 24 do przystanku Mikuszowice Śląskie.

W związku ze zmianą tras przejazdu ww. linii skoordynowane zostaną godziny odjazdów linii nr 24 z linią nr 57 na przystanku Mikuszowice Śląskie oraz linii nr 10 z liniami nr 24 i 57 na przystankach stycznych Bystrzańska Bewelana (w kierunku centrum miasta) oraz Hotel Prezydent (w kierunku Mikuszowic Śląskich).

Zlikwidowana zostanie linia nr 24BIS.

Nowe rozkłady jazdy są już dostępne w aplikacji OnTime oraz na stronie rozklady.bielsko.pl Aby wyszukać nowy rozkład jazdy należy wybrać numer linii, kliknąć na konkretny przystanek, a następnie wybrać z kalendarza datę 1 października.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy