Uwaga! Utrudnienia na drodze powiatowej w Żywcu

Region, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 19.11.2019 17:00, ap
Powiatowy Zarząd Dróg w Żywcu wprowadza znaczną zmianę w organizacji ruchu na drodze powiatowej 1469 S – Al. Wolności i Al. Legionów.
Uwaga! Utrudnienia na drodze powiatowej w Żywcu
Polega ona na wprowadzeniu ruchu okrężnego wokół Skweru Narodowych Sił Zbrojnych.

Uwaga! Zmianie ulegnie kierunek jazdy na odcinku Al. Legionów przylegającym do skweru. W miejsce obecnych prawych pasów ruchu na tym odcinku zostaną wyznaczone pasy postojowe. Jednocześnie zmniejszeniu i reorganizacji ulegnie obecnie istniejący parking przy ul. Kraszewskiego.Prace związane z wykonywaniem nowego oznakowania planowane są od wtorku do piątku (19.11 – 22.11), a ich postęp jest w dużej mierze uzależniony od warunków pogodowych.

- Prosimy o zachowanie w tym czasie szczególnej ostrożności na tych odcinkach zarówno w czasie prac, jak i w początkowym okresie funkcjonowania nowej organizacji. Jeżeli warunki pogodowe będą sprzyjające, wprowadzenie nowej organizacji ruchu nastąpi w piątek, 22 listopada - informuje PZD w Żywcu.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy