W czwartek bezpłatnie autobusem w Bielsku-Białej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 22.09.2022 09:16,
Pod jednym warunkiem...
W czwartek bezpłatnie autobusem w Bielsku-Białej

22 września w Europejski Dzień bez Samochodu będzie można podróżować w Bielsku-Białej bez biletu, jednak pod warunkiem okazania w trakcie przejazdu dowodu rejestracyjnego samochodu osobowego, który pozostawiliśmy tego dnia w domu.

Podczas Europejskiego Dnia bez Samochodu - będącego zakończeniem Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu - na wszystkich liniach komunikacyjnych obsługiwanych przez Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej Sp. z o. o. będzie można podróżować bez biletu za okazaniem w trakcie przejazdu dowodu rejestracyjnego samochodu osobowego, którego jest się właścicielem lub współwłaścicielem z ważnym badaniem technicznym (również za pomocą modułu mPojazd w aplikacji mObywatel) wraz z dowodem tożsamości.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy