Wróblówka zawiesza działalność

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 11.11.2022 16:36,
Wróblówka zawiesza działalność
Aktualna sytuacja gospodarcza, rekordowa inflacja, rosnące ceny energii, powodują, że coraz więcej firm zamyka bądź zawiesza działalność, zwalnia pracowników. Dotyczy to firm bardziej i mniej znanych.Kryzys szczególnie odczuwalny jest w branży gastronomicznej. O zawieszeniu działalności hotelu i restauracji zdecydowali właśnie właściciele "Wróblówki" przy ulicy Krakowskiej w Bielsku-Białej. Obiekt został kilka lat temu przebudowany i rozbudowany.

Poinformowali o tym na facebokkowym profilu hotelu:
"Drodzy Goście,
Po 20 latach wspólnych chwil, rozwijania się (w obecnej formie 8 lat) postanowiliśmy o zawieszeniu restauracji i hotelu od 11.11.2022r.
Dziękujemy za to, że byliście z nami przez 1,5 roku gdy przebudowywano ul. Krakowską i przebudowa zaczynała się od naszej posesji, a skończyła się w grudniu 2019r. Dziękujemy, że byliście z nami przez cały lock down (łącznie 11 miesięcy) – to dzięki Wam przetrwaliśmy.
Byliśmy razem z Wami w tak ważnych dla Was chwilach jak wesela, chrzciny, komunie, urodziny i rocznice ślubów. Dziękujemy za zaufanie.
Nie zgadzamy się na przerzucenie na Was ogromu dodatkowych kosztów, ani na obniżenie standardu naszych dań i usług.
Dziękujemy bardzo za ten wspaniały czas!
B.Z. Panek"

- poinformowano na faceboookowym profilu Wróblówki

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy