Nowy sklep Netto w Bielsku-Białej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 20.01.2022 10:14, INFORMACJA PRASOWA
20 stycznia Netto świętuje w Bielsku-Białej ważne wydarzenie. To tu otwarty został 600. sklep sieci. Placówka przy ul. Kierowej 11 powstała w miejsce działającego tu jeszcze niedawno Tesco. W dniu otwarcia sklep zaprasza już od godziny 8. Na klientów czekać będą atrakcyjne promocje.
Nowy sklep Netto w Bielsku-Białej

W dniu otwarcia sklep zaprasza już od godziny 8. Na klientów czekać będą atrakcyjne promocje.

– Zapraszamy mieszkańców Bielsko-Białej na otwarcie nowego skepu. Będziemy świętować podwójnie – placówka w Bielsku-Białej to kolejny sklep Netto w tej miejscowości, ale i 600 sklep sieci w kraju. Z tej okazji przygotowaliśmy dla klientów szereg wyjątkowych promocji, słodki poczęstunek w postaci tortu, a także inne atrakcje, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych – mówi Patrycja Kamińska, PR Manager Netto Polska.

Z okazji otwarcia, w dniach 20-22 obowiązywać będzie specjalna oferta obejmująca obniżki cen sięgające nawet ponad 50 proc. W promocji będzie można kupić banany w cenie 2,22 PLN/1 kg, paprykę czerwoną za 5,99 PLN/1 kg, ćwiartkę z kurczaka za 3,49 PLN/1 kg czy kawę Lavazza Qualita Oro w cenie 10,99 PLN/250 g.

– To dobry moment na uzupełnienie domowych zapasów, ale także na zapoznanie się z asortymentem Netto. Liczymy na to, że wśród klientów, którzy odwiedzą Netto w dniu otwarcia, znajdzie się wielu takich, którzy wybiorą nasz sklep na miesce swoich codziennych zakupów – dodaje Kamińska.

A warto, ponieważ w interesie swoich klientów, Netto stale utrzymuje dyskontowe ceny 500 najbardziej popularnych produktów. Każdego tygodnia eksperci sieci monitorują rynek, by upewnić się, że ceny proponowane przez Netto są zawsze najniższe. Zaoszczędzić na zakupach pozwalają też liczne promocje i rabaty, co tydzień inne.

W ofercie Netto znajduje się ponad 3 tys. produktów, w tym 1/3 to produkty marek własnych, których wysoka jakość idzie w parze z możliwie najniższą ceną. Na przykład Sztuka Mięsa to marka, pod którą oferowane są świeże, pakowane mięsa, Miletto to szeroki wybór nabiału, z kolei Premieur to linia wykwintnych produktów, takich jak wędliny, owoce morza, kawy czy słodycze. Wyróżniająca dla sieci jest oferta Z Zieleniaka, w ramach której klienci znajdą ponad 150 rodzajów warzyw i owoców oraz Półka zdrowia, na której znaleźć można produkty BIO, bezglutenowe, bezcukrowe i bezlaktozowe.

Poza ofertą spożywczą, w Netto można również nabyć produkty ze zmieniającej się cyklicznie linii non–food, w skład której wchodzi małe AGD, meble i elementy wyposażenie domu, zabawki czy sprzęty elektroniczne.

Oferta specjalna z okazji otwarcia

Co jeszcze będzie dostępne w ramach specjalnej oferty otwarciowej? Poniżej przedstawiamy wybrane pozycje.

Oferta „Z Zieleniaka Netto”:

 • pieczarki: 3,49 PLN za 500 g,

 • winogrono ciemne bezpestkowe: 5,99 PLN za 500 g.

Mięsa, w tym produkty z linii „Sztuka mięsa”:

 • mięso mielone wieprzowe z szynki: 4,99 PLN za 500 g,

 • polędwiczka wieprzowa 15,99 PLN za 1 kg.

Z pozostałych promocji produktów warto zwrócić uwagę na m.in.:

 • czekoladę Premieur (z różnymi dodatkami m.in. z karmelem i solą morską): 3,99 PLN za tabliczkę 100 g,

 • pesto La Campagna (rosso, alla genovese): 3,49 PLN za 190 g.

W ofercie „otwarciowej” wyróżnia się także hipoalergiczna linia dla niemowląt i najmłodszych marki własnej Hello Sensitive, której ceny będą w dniach 20-22 stycznia niższe o co najmniej 28 proc. Kupujący znajdą tu m.in. pieluchy (już od 6,99 PLN za opakowanie w zależności od rozmiaru) i nawilżane chusteczki (4,99 PLN za opakowanie 100 szt.).

Z kolei w tzw. ofercie non-food na szczególną uwagę zasługują:

 • parownica do ubrań: 79 PLN za 1 szt.,

 • elektryczna wyciskarka do cytrusów: 34 PLN za 1 szt.,

 • ręczniki Bella (różne kolory): od 3 PLN za 1 szt. w zależności od rozmiaru,

 • dzbanek filtrujący wodę Time w zestawie z trzema wkładami (biały lub niebieski): 25 PLN za 1 komplet,

 • pościel – różne rozmiary: poduszka od 25 PLN za 1 szt., kołdra od 40 PLN za 1 szt.,

 • grill kontaktowy: 129 PLN za 1 szt.,

 • maszynka do golenia: 110 PLN za 1 szt.

Nowy sklep w Bielsku-Białej ma powierzchnię ok. 1000 m2 i wyposażony jest w kasy samoobsługowe. To udogodnienie znacznie przyspieszające zakupy można znaleźć w coraz większej liczbie sklepów Netto.

Nowa placówka zlokalizowana jest przy ul. Kierowej 11. Będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 6-22.

W Bielsku-Białej funkcjonuje już sześć sklepów Netto – przy ulicach Babiogórskiej 26, Daszyńskiego 51, Jutrzenki 12, Karola Krausa 48, Grunwaldzkiej 24 i Stawowej 3.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy