Prawie pół miliona zł udało się już zebrać dla Kasi ze Szczyrku

Region, Bielsko-Biała, MAGAZYN, Wiadomości, 08.12.2019 10:21,
Pieniądze wpłaciło ponad 10 tysięcy osób.
Prawie pół miliona zł udało się już zebrać dla Kasi ze Szczyrku

W środę (4.11.) wieczorem doszło do ogromnej tragedii w Szczyrku. na ulicy Leszczynowej doszło do potężnego wybuchu. W wyniku eksplozji gazu całkowicie zawalił się trzykondygnacyjny budynek mieszkalny.

W wyniku tej tragedii zginęło osiem osób: 60-letni Józef, jego żona - 60-letnia Jolanta, 39-letni siostrzeniec Wojciech z żoną Anną i trójką dzieci: 10-letnią Michalinką, 6-letnią Marcelinką i 3-letnim Stasiem oraz wnuk Józefa – 8-letni Szymonek.

Jedyną osobą, która ocalała jest 34-letnia Katarzyna Kaim - samotna matka małego Szymonka. W czasie tragedii, była w pracy w Domu Dziecka. Kobieta straciła wszystko co miała. Obecnie przebywa u przyjaciół w Szczyrku pod opieką siostry Patrycji i szwagra Marcina. Nie ma gdzie i do czego wracać. Jedyne co jej zostało to ubrania w których była w dniu tragedii.

Przyjaciele Katarzyny postanowili zorganizować dla niej zbiórkę pieniędzy. Efekty są imponujące. W ciągu kilku dni pieniądze wpłaciło ponad 10 tys. osób, jak do tej pory (8 grudnia, godz. 10:20) udało się udało się zebrać 493 tys. zł.

Pomóc można poprzez portal pomagam.pl: link


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy