Setne urodziny pana Tadeusza

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 26.11.2020 14:18,
W Domu Opieki Samarytanin w Bielsku-Białej 23 listopada świętowano 100. rocznicę urodzin mieszkańca tej placówki - Tadeusza Krzaka
Setne urodziny pana Tadeusza

Ze względu na stan epidemiczny uroczystość odbyła się jedynie w gronie współmieszkańców i pracowników Domu Opieki Samarytanin.

- Internetowo odwiedził nasze zgromadzenie przewodniczący Rady Miejskiej Bielska-Białej Janusz Okrzesik, składając jubilatowi życzenia. Jubilat otrzymał również prezent i kwiaty od bielskiego samorządu - informuje dyrektor Domu Opieki Samarytanin w Bielsku-Białej Zygmunt Jaksz.

– Pan Tadeusz Krzak był zadowolony i czuł się dobrze. Uczestnicy uroczystości śpiewali na melodię piosenki Sto lat - Wieczność, wieczność niech żyje, żyje nam. Jubilat był radosny i wykazywał się dobrą kondycją. Samodzielnie porusza się na wózku. Trzeba dodać, że nie miał infekcji koronowirusowej, mimo że spotykał się z osobami zakażonymi. Uroczystość zakończyło zjedzenie urodzinowego tortu – dodał dyr. Z. Jaksz.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy