Śmieci, niemal wszędzie śmieci

Region, Bielsko-Biała, MAGAZYN, Wiadomości, 20.04.2019 12:00, NEWSY CZYTELNIKÓW
Po zimie służby komunalne już zaczęły sprzątanie dróg i ulic, ale...
Śmieci, niemal wszędzie śmieci
Jest jeszcze wiele do zrobienia. Mieszkańców Bielska-Białej bulwersuje, że podczas spacerów niemal wszędzie walają się śmieci.

Oto kolejny przykład, opisywany przez naszą Czytelniczkę.

- Kilka słów o bielskich brudach, śmieciach zalegających w chaszczach, nie sprzątanych nigdy poboczach, niedokończonych pracach przy torach kolejowych. O pustostanach nie wspominam, bo to droższe inwestycje, ale sprzątanie chyba takie takie drogie nie jest, a spotkanie na ulicy kogoś z firmy sprzątającej graniczy z cudem. Może portale internetowe pokażą zdjęcia takich miejsc, co zmobilizuje urzędników do wypełniania swoich obowiązków? Ktoś przecież za to odpowiada. Na fotkach brudy na ulicy Traugutta i Filarowej, czyli centrum, w pobliżu dworca autobusowego i Kurii Bielsko-Żywieckiej - pisze do nas pani Marta.Masz ciekawe informacje, zdjęcia i chcesz się podzielić z innymi?

Napisz do nas:
lub poprzez profil na facebooku: https://www.facebook.com/bielskoMamNewsapl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy