Szpital Wojewódzki leczy pacjentów z Covid-19

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 06.12.2021 11:56,
Szpital Wojewódzki leczy pacjentów z Covid-19
Oddział Laryngologii i Onkologii Laryngologicznej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, zgodnie z decyzją wojewody śląskiego, dostosowano wyłącznie do hospitalizacji osób chorych na COVID-19. Na oddziale znajduje się 20 łóżek dla pacjentów zakażonych koronawirusem.

W związku z rosnącą liczbą osób zakażonych SARS-CoV-2, pacjenci chorzy na COVID 19, hospitalizowani są również na Oddziale Gastroenterologicznym i Chorób Wewnętrznych. Dla chorych przygotowano tam 22 łóżka.

Najcięższe przypadki niewydolności oddechowej osób cierpiących na COVID 19, leczone są na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Wojewódzkiego.

W Szpitalu Wojewódzkim normalnie pracują wszystkie poradnie.

Informacja prasowa

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy