Poszukiwany mężczyzna zatrzymany przez policję

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 02.12.2021 11:19,
Bielscy zatrzymali 20-latka, który prowadził pojazd pomimo sądowego zakazu. Był także poszukiwany przez sąd, ponieważ miał do odsiadki pół roku za swoje wcześniejsze występki.
Poszukiwany mężczyzna zatrzymany przez policję

Kryminalni z Komisariatu IV Policji w Bielsku-Białej zatrzymali 20-letniego mieszkańca Bielska-Białej, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Mężczyzna miał do odbycia karę pół roku więzienia i nie zamierzał dobrowolnie zgłosić się do odbycia kary. Kryminalni z czwartego komisariatu wszczęli więc za mężczyzną poszukiwania. W poniedziałek trafili na trop poszukiwanego, który miał się ukrywać u swojej znajomej. Ich podejrzenia się potwierdziły. Niedługo po tym, jak śledczy przyjechali pod ustalony adres, zauważyli osobowe renault, które prowadził poszukiwany mieszkaniec Bielska-Białej. Został on zatrzymany, a w zajmowanym przez niego mieszkaniu policjanci znaleźli także marihuanę. Po sprawdzeniu go w policyjnej bazie danych okazało się, że mężczyzna miał również czynny zakaz prowadzenia pojazdów.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał on zarzut posiadania narkotyków oraz odpowie za złamanie sądowego zakazu. Bielszczanin zgodnie z dyspozycją sądu został osadzony w zakładzie karnym, a o jego dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy