To jeszcze nie koniec zimy. Stok nadal działa

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 03.03.2021 18:09, fot. ZIAD Bielsko-Biała SA
Od piątku ochłodzenie, w górach możliwe są opady śniegu.
To jeszcze nie koniec zimy. Stok nadal działa

Bardzo dobra wiadomość dla fanów narciarstwa w Bielsku-Białej. Mimo wysokich temperatur w ciągu dnia warunki narciarskie na stoku Dębowca nadal są bardzo dobre – informuje operator Bielsko-Bialskiego Ośrodka Rekreacyjno-Narciarskiego Dębowiec ZIAD Bielsko-Biała SA. Warstwa śniegu ma od 50 do 80 centymetrów.

Stok jest ratrakowany codziennie i działa w pełnym reżimie sanitarnym. Zaleca się, aby w kasach używać karty płatniczej lub płacić za pomocą telefonu. W rejonie dolnej i górnej stacji oraz na terenie kolei linowej należy zakrywać usta i nos maseczką lub chustą oraz używać rękawiczek. Należy również zachować dystans 2 metrów od innych turystów i dezynfekować ręce. Płyny do dezynfekcji rąk dostępne są w oznaczonych miejscach w dolnej i górnej stacji.

Ośrodek zaprasza wszystkich narciarzy i snowboardzistów w godz. 9.00-20.00. Jak zapewniają jego pracownicy, nie ma kolejek, nie ma tłumów, za to w pełnym słońcu lub w świetle reflektorów można skorzystać z zimowego szaleństwa.

Od piątku synoptycy zapowiadają ochłodzenie. W górach może spaść śnieg.,

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy