17-latek już chciał być pełnoletni i...

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 27.10.2022 13:43,
Młodzieniec miał przy sobie podrobiona legitymację szkolną i narkotyki.
17-latek już chciał być pełnoletni i...
We wtorek około 18.40 policjanci z Rajczy zauważyli grupę młodzieży, która na widok radiowozu zaczęła uciekać. Mundurowi szybko ich zatrzymali i przystąpili do legitymowania. W trakcie tej czynności okazało się, że jeden z uczestników, 17-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego, miał przerobioną legitymację szkolną, która wskazywała na jego pełnoletność.

Jak się okazało nastolatek posiadał również przy sobie marihuanę. Nieletni został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszał zarzut posiadania środków odurzających oraz przerabiania dokumentu. Za popełnione przestępstwa grozi mu nawet 5-letni pobyt w więzieniu.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy