Para zatrzymana. Nocowali w hotelach, nie płacili

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 24.10.2022 14:51,
Policjanci zatrzymali 23-letnią kobietę oraz 40-letniego mężczyznę, którzy korzystali z usług hotelowych, a następnie znikali, nie płacąc za nie. W ten sposób oszukali kilka pensjonatów i hoteli na terenie Żywiecczyzny.
Para zatrzymana. Nocowali w hotelach, nie płacili
W miniony piątek policjanci z Węgierskiej Górki otrzymali zgłoszenie z jednego z pensjonatów dotyczące kobiety i mężczyzny, którzy korzystali przez ponad 10 dni z usług hotelowych, a następnie zniknęli, nie uiszczając opłaty.


Wyrządzili blisko 2 tysiące złotych strat. Jak ustalili policjanci, osoby przy rejestracji podały fałszywe dane.

To jednak nie zmyliło śledczych, którzy szybko ustalili, że za oszustwami może stać 23-letnia kobieta oraz 40-letni mężczyzna. Oboje jeszcze tego samego dnia zostali zatrzymani. Jak się okazało, w ten sposób oszukali właścicieli z jeszcze kilku pensjonatów i hoteli z terenu powiatu żywieckiego. Przestępstw dopuścili się również na terenie sąsiadujących miast. Oboje usłyszeli zarzuty, za które grozi im kara nawet 8 lat więzienia.

źródło: KPP Żywiec
foto: pixabay

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy