22-latek z Bielska-Białej trafił za kraty

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 16.03.2023 13:00,
Policjanci z Wydziału Kryminalnego bielskiej komendy zatrzymali 22-latka, podejrzewanego o dokonanie kradzieży rozbójniczej w jednym z bielskich centrów handlowych.
22-latek z Bielska-Białej trafił za kraty

13 marca policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej zatrzymali 22-latka, który 8 marca w sklepie na terenie jednego z centrów handlowych dokonał kradzieży perfum, a następnie w celu utrzymania się w posiadaniu skradzionej rzeczy groził, że pozbawi życia sprzedawczyni, która próbowała go ująć. Policjanci ustalili, że podobnych przestępstw dokonywał już wcześniej.

22-latkowi śledczy przedstawili cztery zarzuty, a następnie na ich wniosek sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Warto wspomnieć, iż wobec podejrzanego zostało już w przeszłości skierowanych sześć aktów oskarżenia o kradzieże, a ponadto był on już wielokrotnie karany za kradzieże sklepowe, z których uczynił sobie stałe źródło dochodu.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy