22-letni motocyklista zginął w wypadku. Policja szuka świadków tego zdarzenia

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 04.10.2021 11:42,
Policjanci z bielskiej komendy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku, w którym śmierć w zderzeniu z pojazdem ciężarowym poniósł 22-letni motocyklista.
22-letni motocyklista zginął w wypadku. Policja szuka świadków tego zdarzenia

Do wypadku doszło w piątek (1.10) tuż przed godziną 15:30 na ulicy Jana III Sobieskiego. 22-letni kierujący motocyklem zderzył się z kierującym samochodem ciężarowym marki Scania, który wyjeżdżał z drogi podporządkowanej - ulicy Regera w Bielsku-Białej. W wyniku zderzenia 22 -latek doznał obrażeń, w wyniku których pomimo reanimacji podjętej przez medyków z pogotowia ratunkowego zmarł. Kierujący samochodem ciężarowym nie doznał poważnych obrażeń, był trzeźwy. Motocyklista miał uprawnienia do prowadzenia motocykla.

Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci z drogówki, kryminalni i policyjni technicy. Czynności nadzorowane były przez prokuratora oraz naczelnika bielskiego wydziału ruchu drogowego. Śledczy zabezpieczyli motocykl oraz pojazd ciężarowy do dalszych badań procesowych oraz wykonali oględziny kryminalistyczne miejsca wypadku drogowego.
Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia ustalają teraz pod nadzorem prokuratury śledczy z bielskiej komendy.


- Świadków tego wypadku prosimy o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ulicy Wapiennej 45, tel. 47 85 714 20, 47 58 712 55, nr alarmowy 112

- czytamy w komunikacie bielskiej policji

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy