25-letni bielszczanin nie pozostał obojętny

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 21.03.2022 11:00,
W poniedziałek (21.03) rano o godzinie 6.30 służby ratunkowe interweniowały w związku ze zdarzeniem do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Krakowskiej (DK – 52) ulicą Skotnica w Bulowicach.
25-letni bielszczanin nie pozostał obojętny

Jak wstępnie ustalili policjanci 25 – letni mieszkaniec Bielska Białej włączając się do ruchu swoim samochodem zauważył stojącą przed skrzyżowaniem skodę. Kiedy podszedł bliżej dostrzegł nieprzytomną kobietę z głową na kierownicy. Razem z innymi uczestnikami ruchu powiadomił służby ratunkowe, po czym wybił szybę w tylnych drzwiach pojazdu, aby dostać się do wnętrza skody i udzielić kierującej pierwszej pomocy.

42 – letnia mieszkanka Kęt pod opieką ratowników medycznych została przewieziona do szpitala na badania. Prawdopodobną przyczyną jej zasłabnięcia był atak epilepsji.

- Podziękowania za prawidłową reakcję należą się 25 – letniemu mieszkańcowi Bielska – Białej oraz innym uczestnikom ruchu drogowego, którzy widząc zdarzenie drogowe powiadomili służby ratunkowe i udzielili pomocy kobiecie - podkreślają policjanci.

źródło: KPP Oświęcim


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy