37-letnia złodziejka zatrzymana, bo wróciła na miejsce przestępstwa

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 31.12.2020 08:39,
O losie 37-latki zdecyduje niebawem prokurator.
37-letnia złodziejka zatrzymana, bo wróciła na miejsce przestępstwa
Jak informuje bielska policja, przed świętami 75-letnia mieszkanka Bielska-Białej zawiadomiła policjantów o utracie saszetki z dokumentami i telefonem komórkowym. Seniorka pozostawiła je w aptece jednego z bielskich centrów handlowych. Kiedy się zorientowała i wróciła po nią, saszetki już nie było.


Seniorka zgłosiła sprawę na Policję, a po przejrzeniu nagrań z monitoringu okazało się, że zostały przywłaszczone przez nieustaloną jeszcze inną kobietę.

Wczoraj po południu sprawczyni tamtego przywłaszczenia znowu przyszła na zakupy do tej apteki. Została szybko rozpoznana przez jedną z farmaceutek, która natychmiast zawiadomiła komisariat przy ul. Składowej.

Po chwili na miejscu pojawili się mundurowi, którzy zatrzymali zaskoczoną 37-letnią mieszkankę powiatu żywieckiego. Kobieta przyznała się do przywłaszczenia saszetki, którą wydała policjantom podczas przeszukania jej mieszkania. Następnie została doprowadzona do komisariatu, gdzie usłyszała zarzut przywłaszczenia mienia. Za to przestępstwo grozi jej kara nawet 3 lat pozbawienia wolności. Odzyskane mienie wróciło do prawowitej właścicielki. O losie 37-latki zdecyduje niebawem prokurator.

źródło: KMP Bielsko-Biała


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy