45-latek groził bliskim i zaatakował policjanta

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 19.10.2022 10:44,
Mężczyzna groził zabójstwem swoim bliskim, a podczas podjętej w stosunku do niego interwencji zaatakował policjanta
45-latek groził bliskim i zaatakował policjanta
W poniedziałek około 18.40 dyżurny komisariatu policji w Rajczy otrzymał informację, że w jednym z domów doszło do awantury. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Jak ustalili, chwilę wcześniej, 45-latek wyzywał swoich bliskich i groził im zabójstwem.


Gdy policjanci podjęli w stosunku do niego interwencję mężczyzna nagle rzucił się na jednego z nich. Mundurowi szybko obezwładnili awanturnika. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał on w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Agresor trafił do policyjnego aresztu.

Wczoraj usłyszał zarzuty groźby karalnej oraz naruszenia nietykalności cielesnej jednego z policjantów. Za popełnione przestępstwa w więzieniu może spędzić nawet 3 lata.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy