Akcja ratownicza na stacji paliw

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 27.01.2023 08:38,
Ratownicy podkreślają wzorową postawę pracowników stacji i świadków zdarzenia.
Akcja ratownicza na stacji paliw
W środę (25.01) zespół ratownictwa medycznego z Żywca na stację Orlen w Jeleśni. Doszło tam do nagłego zatrzymania krążenia u jednej z osób.

- Należy podkreślić wzorową postawę pracowników stacji benzynowej i świadków zdarzenia za podjęte czynności resuscytacyjne. Za szybkość rozpoznania zagrożenia życia i wdrożenie podstawowych czynności pierwszej pomocy. Łańcuch przeżycia, który jest propagowany na kursach pierwszej pomocy zadziałał prawidłowo. Wyreanimowanego mężczyznę, po dwóch defibrylacjach wykonanych przez ekipę karetki, z przywróconymi funkcjami życiowymi przetransportowano do szpitala. Wiele osób przyczyniło się do uratowania życia 66 letniemu mieszkańcowi Jeleśni. Z tego miejsca szczególnie pragniemy podziękować świadkom zdarzenia oraz pracownikom stacji benzynowej za odwagę i determinację w niesieniu pomocy drugiemu człowiekowi - informują ratownicy z Żywca.

źródło: Ratownictwo Medyczne Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy