Areszt za napaść z nożem w Bielsku-Białej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 18.01.2023 11:18,
Najpierw była awantura w autobusie, później bójka na przystanku.
Areszt za napaść z nożem w Bielsku-Białej
Jak informuje bielska policja, w piątek 13 stycznia około godziny 23:00 doszło do nieporozumienia między trzema mężczyznami w autobusie miejskim. Po chwili sprzeczka przeniosła się na przystanek i przerodziła w bójkę, w której dwóch napastników biło, popychało pokrzywdzonego, który został ugodzony nożem przez jednego ze sprawców. Agresywni mężczyźni oddalili się z miejsca zdarzenia, pozostawiając rannego 41-latka, który został przetransportowany przez pogotowie ratunkowe do szpitala.


Po otrzymaniu zgłoszenia policjanci z bielskiej komendy rozpoczęli poszukiwania sprawców. Pierwszy z nich, 22- letni mieszkaniec Bielska- Białej został zatrzymany następnego dnia, na terenie jednego z centrów handlowych. Drugi napastnik, który ugodził pokrzywdzonego nożem, został zatrzymany chwilę później w miejscu swojego zamieszkania.

19-latek odpowie za bójkę z użyciem niebezpiecznego narzędzia, za które to przestępstwo grozi mu kara 8 lat pozbawienia wolności, natomiast jego starszy kolega za udział w bójce, zagrożonej karą 3 lat pozbawienia wolności. W poniedziałek, na wniosek prokuratora, bielski sąd rejonowy tymczasowo aresztował obu podejrzanych.

źródlo: KPM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy