reklama

Areszt za grożenie zabójstwem

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 28.07.2023 11:36,
Policjanci z Rajczy zatrzymali 49-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego, który grożąc zabójstwem 75-letniej kobiecie, zażądał od niej pieniędzy.
Areszt za grożenie zabójstwem
Kilka dni temu policjanci z Rajczy otrzymali informację, że mężczyzna wtargnął na posesję 75-letniej mieszkanki powiatu żywieckiego i grożąc, że ją zabije, zażądał od niej pieniędzy. Gdy okazało się, że kobieta nie ma gotówki, mężczyzna uciekł. Śledczy szybko ustalili, że przestępstwa dopuścił się 49-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego.


Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Okazało się, że 49-latek w ciągu kilku dni popełnił także inne przestępstwa. Groził zabójstwem i naruszył nietykalność cielesną 42-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego, a także groził i żądał pieniędzy od pewnego 40-latka.

Mężczyzna wszystkich przestępstw dopuścił się w warunkach recydywy. Łącznie usłyszał cztery zarzuty. Wczoraj, na wniosek śledczych i prokuratora, sąd aresztował go tymczasowo na 3 miesiące.

Za popełnione przestępstwa w więzieniu może spędzić nawet 15 lat.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy