Bielska policja szuka świadków zdarzeń drogowych

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 07.09.2021 16:33,
Bielska policja szuka świadków zdarzeń drogowych

Bielska policja poszukuje świadków zdarzeń drogowych, które miały miejsce na terenie działania Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej. Osoby posiadające informacje na temat poniższych zdarzeń proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Referatem ds. Wykroczeń Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej ul. Wapienna 45, telefon 47 85 712 63 47 85 712 60.

  • W dniu 5 sierpnia 2021 roku około godziny 9.45 w Czechowicach-Dziedzicach na DK1 w kierunku Pszczyny kierujący pojazdem marki Mazda podczas zmiany pasa ruchu uszkodził pojazd marki MAN, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.
  • W okresie od 9 do 14 sierpnia 2021 roku na parkingu przy ulicy Kierowej 11 w Bielsku-Białej nieustalony kierujący uszkodził zaparkowany pojazd marki Mazda.
  • W dniu 21 sierpnia około godziny 16.30 w Jasienicy na skrzyżowaniu ulic Jodłowej i Modrzewiowej kierujący pojazdem marki Seat Alhambra lub Volkswagen Sharan koloru zielonego, nie zatrzymał się w związku ze znakiem STOP i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym pojazdem marki Volkswagen Golf, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.
  • W dniu 24 sierpnia 2021 roku około godziny 14.40 w Bielsku-Białej przy ulicy Zamkowej w rejonie Zamku Sułkowskich w kierunku Żwirku i Wigury nieustalony kierujący wyprzedzając lewym pasem zmusił jadącego prawym pasem kierującego pojazdem marki BMW do odbicia, w wyniku czego najechał na krawężnik i betonowy mur uszkadzając pojazd.
  • W dniu 23 sierpnia 2021 roku około godziny 7.30 w Bielsku-Białej przy Alei Andersa w rejonie posesji nr 131 w kierunku ulicy Kolistej kierujący pojazdem marki Fiat Panda miał najechać na tył pojazdu poprzedzającego marki Kia powodując jego uszkodzenie.
  • W dniu 30 lipca 2021 roku około godziny 23.15 w Bielsku-Białej na ulicy Skrzydlewskeigo na wysokości posesji nr 15 kierujący pojazdem marki Mercedes utracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego uderzył w drzewo.
  • W dniu 15 sierpnia 2021 roku około godziny 0.50 na ulicy Batorego w Bielsku-Białej nieustalony kierujący , najprawdopodobniej pojazdem marki Renault Megane II koloru ciemnego z charakterystycznymi dwoma dachowymi belkami na relingach dachu pojazdu omijając zaparkowany pojazd marki BMW uszkodził go, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.
źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy