Dwie poszukiwane osoby zatrzymane za narkotyki

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 19.02.2022 07:31,
Stróże prawa z bielskiego wydziału prewencji zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 21 i 32 lata podejrzewanych o posiadanie narkotyków.
Dwie poszukiwane osoby zatrzymane za narkotyki

W czwartek późnym wieczorem stróże prawa patrolowali okolicę Jasienicy centrum. Ich uwagę zwróciło dwóch mężczyzn w rejonie stacji paliw, którzy podejrzanie się zachowywali. Policjanci postanowili ich wylegitymować. Podczas czynności służbowych okazało się, że posiadali oni przy sobie amfetaminę. Po sprawdzeniu ich w policyjnej bazie danych policjanci ustalili, że 21-letni mieszkaniec Dąbrowy Górniczej był poszukiwany przez sąd, ponieważ miał do odbycia karę pół roku pozbawienia wolności za kradzież i ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Policjanci zabezpieczyli narkotyki, a 21-latek wraz 32-letnim mieszkańcem Zawiercia zostali doprowadzeni do policyjnej izby zatrzymań.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszeli zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi im kara nawet 3 lat pozbawienia wolności. Młodszy z mężczyzn po przesłuchaniu został doprowadzony do zakładu karnego zgodnie z dyspozycją sądu, który zarządził jego poszukiwania.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy