Trzy osoby zatrzymane za napaść na policjanta

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 15.02.2022 12:40,
Bielscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o pobicie i czynną napaść na jednego z funkcjonariuszy.
Trzy osoby zatrzymane za napaść na policjanta

Do zdarzenia doszło w sobotę po południu przy ulicy Królewskiej w Bielsku-Białej. Policjant wracał po służbie do domu, kiedy zauważył mężczyznę, który wyszedł na drogę, blokując przejazd.

Mundurowy pokazał swoją legitymację i zwrócił mu uwagę, by zszedł z drogi. Mężczyzna stał się agresywny i rzucił się z pięściami na policjanta. Gdy stróż prawa obezwładniał agresora, dwaj koledzy napastnika zaatakowali go. Po wszystkim sprawcy uciekli. Ostatecznie cała trójka została jeszcze tego samego dnia zatrzymana przez policjantów z komisariatu IV. Przy zatrzymanym 25-latku mundurowi znaleźli marihuanę.

Bielszczanie w wieku 25, 26 i 32 lat trafili do policyjnego aresztu, a następnie zostali doprowadzeni do prokuratury.

Tam usłyszeli zarzuty czynnej napaści i pobicia policjanta. W poniedziałek na wniosek śledczych bielski sąd zdecydował o aresztowaniu podejrzanych na 2 miesiące. Grozi im nawet na 10 lat więzienia.

źródło: Śląska policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy