Groźny bandyta zatrzymany przez bielskich policjantów

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 07.08.2020 10:46,
Bielscy kryminalni zatrzymali 32-latka, podejrzewanego o kradzież rozbójniczą w jednym z bielskich dyskontów spożywczych.
Groźny bandyta zatrzymany przez bielskich policjantów

Kryminalni z Komisariatu II Policji w Bielsku-Białej zatrzymali w środę po południu mężczyznę, poszukiwanego w związku z kradzieżą rozbójniczą, do której doszło 22 lipca jednym z dyskontów spożywczych w Bielsku-Białej. 32-latek skradł sześć piw, a następnie zaatakował interweniującego pracownika ochrony, którego uderzył pięścią w twarz i kopnął w głowę. Sprawcy udało się zbiec. Na szczęście ochroniarz nie doznał poważniejszych obrażeń.

Sprawą zajęli się kryminalni z komisariatu przy ul. Kamińskiego, którzy ustalili wygląd podejrzewanego na podstawie zapisu monitoringu. Jego wizerunek został opublikowany z prośbą o pomoc w identyfikacji. Apel przyniósł skutek, pozwalając na ustalenie personaliów poszukiwanego. Stróże prawa namierzyli go w jednym z mieszkań na terenie Bielska-Białej, gdzie się ukrywał.

W środę wieczorem doszło do zatrzymania zaskoczonego 32-latka. Mężczyzna nie chciał otworzyć drzwi, dlatego kryminalni musieli wejść do mieszkania siłowo. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie został on doprowadzony do prokuratury. Tam usłyszał zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet 10 lat więzienia. Prokurator objął go policyjnym dozorem, a o jego dalszym losie zdecyduje niebawem bielski sąd.


źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy