Intensywny, ale spokojny weekend w Beskidach

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 03.11.2021 12:59,
Pomimo dużego ruchu turystycznego w rejonie Klimczoka i Szyndzielni, w ostatni weekend ratownicy dyżurni interweniowali tylko w dwóch wypadkach (i to nie rowerowych).
Intensywny, ale spokojny weekend w Beskidach
W sobotę (30.10) otrzymali zgłoszenie z CSR o starszym mężczyźnie, który przewrócił się na szlaku z Dębowca na Szyndzielnię. Po dotarciu na miejsce stwierdzili poważny uraz głowy z obfitym krwawieniem. Poszkodowany po udzieleniu pierwszej pomocy został przetransportowany do miejsca przekazania Zespołowi Ratownictwa Medycznego.

W niedzielę (31.10) przy Schronisko Klimczok wypadkowi uległa 11-letni dziewczynka, która zgłosiła się z opiekunami do dyżurki z silnym bólem ręki – niefortunnie upadając doznała jej złamania. Ratownicy zabezpieczyli uraz i przetransportowali dziewczynkę do miejsca, gdzie została przekazana rodzinie.

źródło: GOPR Beskidy

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy