Żywieckie Centrum Arka wyróżnione

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Polityka, Kultura - Rozrywka, Gospodarka, MAGAZYN, Wiadomości, 31.10.2021 10:16, PAN

W Muzeum Śląskim odbyła się uroczystość wręczenia nagród w konkursach organizowanych pod Patronatem Marszałka Województwa Śląskiego w kat. Najlepszej Przestrzeni Publicznej 2020/2021.


Żywieckie Centrum Arka wyróżnione
I Nagrodę Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełstowskiego w wysokości 40 tys. zł. otrzymała realizacja „Centrum Usług Społecznych w Zabrzu”. II Nagrodę natomiast, w wysokości 20 tys. zł. wręczono przedstawicielom realizacji pn. „Adaptacja z przebudową budynku dawnego spichlerza w Gminie Hażlach na budynek muzealny pod nazwą Dom Przyrodnika wraz z zagospodarowaniem terenu (etap I)”.

W konkursie przyznano także 6 równorzędnych Wyróżnień Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełstowskiego. Wyróżnione zostały: Przystań kajakarska MOSM w Tychach, Modernizacja Hali Widowiskowo-Sportowej w Jaworznie wraz z zagospodarowaniem terenu, Centrum Edukacji Ekologicznej w Wiśle, Nowa siedziba Miejskiej Biblioteki Publicznej w Żorach w historycznym budynku dawnego młyna elektrycznego, Rewitalizacja zdegradowanego budynku Pałacu Rheinbabenów oraz Centrum Edukacji Ekologicznej Arka w Żywcu.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy