Kopał i szarpał interweniujących policjantów. Teraz za to odpowie

Region, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 13.11.2019 12:00,
Agresywny mieszkaniec Ciśca odpowie za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej. Do ataku na mundurowych doszło podczas interwencji związanej z awanturą domową.
Kopał i szarpał interweniujących policjantów. Teraz za to odpowie
W piątek około 8.30 dyżurny komisariatu policji w Węgierskiej Górce otrzymał informację, że w jednym z domów w Ciścu doszło do awantury.

- Na miejscu policjanci zastali awanturującego się 24-latka. Mężczyzna był agresywny i wszystkich wyzywał. Funkcjonariusze podjęli decyzję o jego zatrzymaniu. Wówczas, swoją agresję skierował na mundurowych - wyjaśnia asp. Mirosława Piątek z żywieckiej komendy.Mężczyzna kopał i szarpał stróżów prawa. Został szybko obezwładniony i zatrzymany.

Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał on w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Agresor trafił do policyjnego aresztu.

Usłyszał już zarzuty znieważenia interweniujących policjantów oraz naruszenia nietykalności cielesnej. Za popełnione przestępstwa w więzieniu może spędzić nawet 3 lata.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy