Makabryczne odkrycie w mieszkaniu w Bielsku-Białej

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 30.11.2019 10:00,
Przerażającego odkrycia dokonały służby w jednym z mieszkań na bielskim osiedlu. Po wejściu do lokalu ujawniono zwłoki kobiety i mężczyzny. Ciała były w stanie zaawansowanego rozkładu.
Makabryczne odkrycie w mieszkaniu w Bielsku-Białej
Do zdarzenia doszło w piątek (29.11) ok. godz. 15:00 w jednym z bloków przy ul. Wapiennej w Bielsku-Białej.


Pracownicy administracji zaalarmowali straż pożarną, po tym, jak z jednego z mieszkań na pierwszym piętrze wydobywał się nieprzyjemny zapach, a nikt nie otwierał.

Strażacy do środka dostali się przez drzwi balkonowe. W mieszkaniu znaleziono dwa ciała, w stanie znaczącego rozkładu. Na początku ciężko było nawet rozpoznać płeć martwych osób.

Na miejsce wezwana została policja i prokurator.

- Z uwagi na daleko posunięty rozkład ciał, identyfikacja nie została jeszcze zakończona - mówi asp. szt. Roman Szybiak z bielskiej komendy.

Najprawdopodobniej są to ciała 59-letniej właścicielki mieszkania i o rok młodszego mężczyzny.

Śledczy wyjaśniają teraz przyczyny i okoliczności śmierci pary.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy