Mężczyzna trafił za kraty, jego kotem zaopiekował się policjant

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 21.09.2022 09:13,
Policjanci z żywieckiej komendy zatrzymali 54-letniego mieszkańca miasta, który grożąc nożem okradł 66-latka
Mężczyzna trafił za kraty, jego kotem zaopiekował się policjant

Kilka dni temu policjanci z Wydziału Kryminalnego żywieckiej komendy otrzymali informację o rozboju, do którego doszło w Żywcu. Okazało się, że to 54-latek groził nożem starszemu mężczyźnie, po czym go okradł. Sprawca został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Mundurowi i prokurator wnioskowali do sądu o jego tymczasowe aresztowanie. Sąd przychylił się do wniosku i orzekł trzymiesięczny pobyt w areszcie. Wówczas wyszło na jaw, że 54-latek ma kotka, którego nie miał komu przekazać na czas swojej nieobecności. Kotkowi groził pobyt w schronisku.

Jego losem zainteresował się technik kryminalistyki z żywieckiej komendy Policji, który wykonywał czynności przy tym zdarzeniu. Policjant podjął decyzję, że zabierze zwierzątko do domu i się nim zaopiekuje. Kotek ostatecznie okazał się kotką i otrzymał imię Kućka. Kućka trafiła prosto w ręce córeczki policjanta.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy