Sprawca wypadku poszukiwany przez bielską policję

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 14.09.2022 08:49,
Do zdarzenia doszło 17 lipca.
Sprawca wypadku poszukiwany przez bielską policję

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie wypadku drogowego, w wyniku którego kierujący samochodem osobowym koloru ciemnego, prawdopodobnie brązowego, typu kombi, o nieustalonej marce i numerach rejestracyjnych, poruszający się w kierunku Wisły, podczas wjazdu na parking znajdujący się po przeciwległej stronie drogi nie udzielił pierwszeństwa prawidłowo jadącej w przeciwnym kierunku rowerzystce.

Pokrzywdzona, chcąc uniknąć zderzenia z pojazdem, skręciła gwałtownie w prawo, upadając na jezdnię w wyniku czego, doznała obrażeń ciała.


Do zdarzenia doszło 17 lipca 2022 roku około godziny 11:40 w Szczyrku na ul. Wiślańskiej, w rejonie posesji nr 62 ( DW 942).

- Osoby, posiadające informacje w tej sprawie, będące świadkami tego wypadku proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45, tel. 47 857 1280, 47 857 1103 lub 47 857 1255, adres e-mail: [email protected]. Zapewniamy anonimowość!

informuje bielska policja


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy