Młoda kobieta szuka świadków przestępstwa

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 11.10.2019 18:15, ap
Policjanci z Czechowic-Dziedzic wraz z młodą kobietą poszukują świadków zdarzenia. W tunelu podziemnym doszło do przestępstwa o charakterze kryminalnym. Pokrzywdzona prosiła wówczas przechodzących z rowerami kobietę i mężczyznę o pomoc.
Młoda kobieta szuka świadków przestępstwa
Śledczy z Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach prowadzą sprawę przestępstwa o charakterze kryminalnym popełnione na szkodę młodej kobiety. Do zdarzenia doszło w dniu 27 września 2019 r. ok. godz. 13.30 w rejonie tunelu podziemnego pod torowiskiem pomiędzy ulicami Hutniczą i Kolejową.Charakterystyka pokrzywdzonej: wygląd na ok. 18 lat, szczupła budowa ciała, włosy czarne bez grzywki, ubrana w krótki płaszcz w czarno – białe wzory i czarne legginsy.

Dziewczyna prosiła o pomoc kobietę i mężczyznę, którzy przechodzili przejściem podziemnym i obydwoje prowadzili rowery. Mężczyzna szedł od strony ulicy Hutniczej, a kobieta od strony ulicy kolejowej.

- Prosimy osoby, które wówczas widziały pokrzywdzoną o kontakt z Komisariatem Policji w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Mickiewicza 1, tel. 32 214 88 10, nr alarmowy 112, adres e-mail: [email protected]. - informuje asp. szt. Roman Szybiak z bielskiej komendy.

Publikujemy r zdjęcia miejsca, w którego okolicy doszło do popełnienia przestępstwa:

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy