Motocyklista widmo i dziwna kradzież tablic

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 13.10.2019 17:43,

Nietypowa sytuacja w Międzybrodziu Bialskim. Strażacy zostali wezwani do plamy oleju na drodze. Na miejscu zabezpieczyli porzucony motocykl. Zanim przyjechała policja, ktoś ukradł tablice rejestracyjne.

Motocyklista widmo i dziwna kradzież tablic

W niedzielę (13.10) ok. 15:00 na ul. Bielskiej doszło do nietypowej sytuacji. Strażacy OSP w Międzybrodziu Bialskim rozdysponowani zostali do plamy oleju na drodze. Po dotarciu na miejsce znaleźli nie tylko plamę, ale i porzucony motocykl.

Z naszych informacji wynika, że motocyklista jednośladu na francuskich tablicach rejestracyjnych prawdopodobnie uderzył w krawężnik. Jeden ze świadków twierdzi, że to nie koniec historii.

- Zanim przyjechała policja, podjechało tutaj audi na bielskich rejestracjach. Ktoś z tego samochodu zerwał tablice rejestracyjne motocykla. Następnie podjechał bus, który miał zabrać stąd motocykl, ale strażacy na to nie pozwolili - relacjonuje świadek.

Numery tablic rejestracyjnych tych dwóch dziwnych samochodów zostały przekazane na policję. Teraz mundurowi muszą ustalić gdzie podział się motocyklista i dlaczego uciekł oraz kto i po co ukradł tablice rejestracyjne.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy