Trwa wielkie sprzątanie jezior. Koszt to aż 112 tys. zł

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 12.10.2019 10:31,
Trwa wielkie sprzątanie jezior. Koszt to aż 112 tys. zł
Spółka Wody Polskie podjęły działania polegające na usunięciu zanieczyszczeń oraz śmieci ze zbiorników Porąbka i Tresna.

Jak poinformowano, prace polegające na sprzątaniu zalegających zanieczyszczeń z brzegów i czaszy zbiorników rozpoczęły się we wrześniu i potrwają do 31 października br., a ich koszt zamyka się kwotą 112 tys. zł.

- Pamiętajmy, że dbanie o czystość i porządek na obszarach zbiorników wodnych, brzegów rzek, potoków oraz w ich okolicach, powinno być priorytetem dla całego społeczeństwa. Wszak, są to tereny cenne pod względem walorów turystycznych, krajobrazowych oraz przyrodniczych - podkreśla administracja jezior.

Jak widać, nie do wszystkich to trafia
foto: Wody Polskie

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy