Pani komendant odnalazła zaginionego mężczyznę

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 07.04.2023 09:12,
Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 75-letniego mieszkańca Buczkowic.
Pani komendant odnalazła zaginionego mężczyznę
W środę (5.04) około godziny 21.00 policjanci z komisariatu Policji w Szczyrku pojechali do jednego domów w Buczkowicach, w związku z informację o zaginięciu 75-letniego mężczyzny.


Jak ustalili w rozmowie z rodziną, po godzinie 20.00 mężczyzna zszedł do piwnicy, aby zapalić w piecu, po czym wyszedł z domu, nikogo o tym nie informując. Z mężczyzną nie było żadnego kontaktu. Sytuacja była bardzo poważna, ponieważ 75-latek nie ubrał kurtki, a na zewnątrz była ujemna temperatura. Dodatkowo senior miał problemy ze zdrowiem i z pamięcią, które w ostatnim czasie się nasiliły. Policjanci natychmiast przystąpili do poszukiwań. Liczyła się każda sekunda.

Aby koordynować całą akcją poszukiwawczą, do komisariatu udawała się podinsp. Kinga Stusek – Zastępca Komendanta Komisariatu w Szczyrku. Jadąc ulicą Wiślańską w Buczkowicach, zauważyła poruszającą się między drzewami postać człowieka. Natychmiast się zatrzymała i podeszła do tej osoby. Okazało się, że jest to 75-letni zaginiony mężczyzna. Pani Komendant zaopiekowała się wyziębionym i przemoczonym seniorem do czasu przybycia patrolu i ratowników medycznych. Odnaleziony senior trafił pod opiekę lekarzy.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy