Pieszy zginął w wypadku

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 17.11.2022 09:54,
Policjanci ustalają szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego, w wyniku którego śmierć poniósł 68-letni mężczyzna.
Pieszy zginął w wypadku
Do zdarzenia doszło w środę (16.11)j około 16.50 w Soli-Kiczora, w powiecie żywieckim. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 39-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego, najechał na leżącego na jezdni 68-letniego mężczyznę, a następnie odjechał z miejsca, po czym, po jakimś czasie powrócił.


W wyniku zdarzenia 68-latek poniósł śmierć. Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci oraz prokurator. Jak ustalili, 39-latek był trzeźwy i posiadał uprawnienia do kierowania. Został on zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Teraz śledczy będą wyjaśniać szczegółowe przyczyny oraz okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Okres jesienno-zimowy to niebezpieczny czas dla wszystkich użytkowników dróg. Warunki na drodze robią się bardzo zmienne i niebezpieczne zarówno dla kierujących, jak i dla pieszych, którzy stają się mniej widoczni na drodze. Szybko zapadający zmrok, opady deszczu, śliska nawierzchnia, to czynniki negatywnie wpływające na bezpieczeństwo.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy