Pijany 20-latek zniszczył cztery samochody

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 19.04.2022 12:27,
Dzięki obywatelskiej postawie świadka policjanci z Czechowic-Dziedzic zatrzymali 20-letniego chuligana, który uszkodził 4 zaparkowane pojazdy, powodując łącznie straty w wysokości blisko 7 tysięcy złotych.
Pijany 20-latek zniszczył cztery samochody
Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę przy ulicy Kołłątaja w Czechowicach-Dziedzicach. Jednego z mieszkańców okolicy zbudził huk tłuczonego szkła, kiedy sprawdził, co się dzieje, zauważył młodego mężczyznę, który kamieniami stłukł szybę w zaparkowany samochodzie.


Na miejsce natychmiast zostali skierowani mundurowi. Stróże prawa z czechowickiej patrolówki zatrzymali wandala. Okazał się nim 20-letni mieszkaniec Czechowic-Dziedzic. Mężczyzna był nietrzeźwy. Trafił do policyjnej izby zatrzymań, a stróże prawa ustalili, że uszkodził w sumie 4 zaparkowane w tej okolicy pojazdy, powodując łącznie straty blisko 7 tysięcy złotych na szkodę właścicieli tych samochodów.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Ponieważ działał z pobudek czysto chuligańskich, rażąco lekceważąc porządek publiczny, będzie oskarżony na surowszych zasadach. Sąd, który niebawem zajmie się wandalem, może skazać go na karę nawet 5 lat więzienia.

- Dziękujemy świadkowi, dzięki któremu udało się zatrzymać osiedlowego chuligana - podkreślają bielscy policjanci.

źródło: KMP Bielsko-Biała, foto: Archiwum

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy