Od piątku do poniedziałku doszło do 26 kolizji

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 19.04.2022 09:00,
W Bielsku-Białej i okolicach od piątku do poniedziałku na śląskich drogach doszło do 26 kolizji drogowych i ani jednego wypadku. Policjanci zatrzymali 7 nietrzeźwych kierowców.
Od piątku do poniedziałku doszło do 26 kolizji

W służbę podczas świątecznego weekendu każdego dnia zaangażowani byli policjanci z drogówki, prewencji oraz służb kryminalnych. Czuwali oni nad bezpieczeństwem ruchu drogowego oraz mieszkańców regionu i osób, które odwiedziły w tym czasie Podbeskidzie. W Święta na drogach regionu doszło do 26 kolizji. Nie odnotowano żadnego wypadku drogowego.

- To były jedne z bardziej spokojnych w regionie. Niestety w dalszym ciągu nie brakuje kierowców, którzy decydują się wsiąść za kierownicę pomimo spożytego wcześniej alkoholu. Stróże prawa od piątkowego popołudnia do niedzieli zatrzymali 7 kierowców, którzy zdecydowali się na jazdę „na podwójnym gazie” - informują bielscy policjanci.

źródło: bielska policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy