Zderzenie z ciężarówką. Zginął mężczyzna

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 13.04.2022 16:15,
Do wypadku doszło w środę przed południem.
Zderzenie z ciężarówką. Zginął mężczyzna

Jak informuje policja, do zdarzenia tragicznego w skutkach wypadku doszło w środę (13.04) na odcinku drogi wojewódzkiej DW938 w Hażlachu, w rejonie skrzyżowania ulic Cieszyńskiej i Parchów.

Kierujący osobowym chevroletem mężczyzna, z nieustalonych przyczyn, najechał na tył pojazdu ciężarowego. Niestety, prowadzona przez ratowników medycznych resuscytacja, nie pomogła. 63-letni mieszkaniec naszego powiatu zmarł na miejscu zdarzenia. Czynności związane z oględzinami miejsca zdarzenia, pod nadzorem prokuratora wykonywali policjanci z cieszyńskiej drogówki, wspierani przez technika kryminalistyki. Droga początkowo była całkowicie zablokowana, później ruch odbywał się wahadłowo. Utrudnienia w miejscu zdarzenia trwały kilka godzin- droga została całkowicie odblokowana o 14.10.

- Na razie nie wiadomo, jakie były przyczyny tego tragicznego zdarzenia. Ich wyjaśnianiem zajmą się śledczy z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie pod nadzorem prokuratora. To już kolejny poważny wypadek na terenie naszego powiatu. Nieprzerwanie apelujemy o ostrożność, zachowanie bezpiecznej odległości, przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i dostosowanie prędkości do warunków na jezdni!

- informuje policja z Cieszyna.

źródło: KPP Cieszyn

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy