Pijany kierowca zatrzymany, miał już dwa razy zabierane prawo jazdy

Region, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 05.07.2019 16:10,
Pijany recydywista na drodze.
Pijany kierowca zatrzymany, miał już dwa razy zabierane prawo jazdy
Jak informuje żywiecka policja, do zdarzenia doszło w tym tygodniu w Lipowej. Około 15.00 pełniący tam służbę policjanci z Łodygowic zatrzymali do kontroli drogowej kierującego subaru, 57-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego.

- Badanie jego stanu trzeźwości wykazało, że miał w organizmie blisko promil alkoholu. W czasie dalszych sprawdzeń okazało się, że nie jest to jedyne przewinienie 57-latka. Jak ustalili policjanci, mężczyzna posiadał dwa czynne zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych, które wydane zostały przez Sąd Rejonowy w Żywcu. Za popełnione przestępstwa 57-latkowi grozi kara nawet 5 lat więzienia - informuje żywiecka policja.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy