Pijany mężczyzna ugodził nożem konkubinę

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 17.05.2022 10:00,
Dzielnicowi błyskawicznie zatrzymali 41-letniego mieszkańca powiatu bielskiego podejrzewanego o ranienie nożem swojej 44-letniej konkubiny.
Pijany mężczyzna ugodził nożem konkubinę

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (16.05) około godziny 20.30 w jednym z bloków w Czechowicach-Dziedziach. 41-latek podczas domowej awantury ranił nożem swoją 44-letnią konkubinę i zbiegł z miejsca zdarzenia.

Dzięki szybkiej reakcji sąsiadów kobiecie natychmiast została udzielona pomoc medyczna. Z ranami, które zagrażały jej życiu, została zabrana do szpitala. Informacje, jakie sąsiedzi przekazali przybyłym natychmiast na miejsce dzielnicowym z czechowickiego komisariatu, przyczyniły się do tego, że sprawca został zatrzymany już kilkanaście minut od zgłoszenia. Mundurowi, którzy natychmiast ruszyli w pościg za nim, schwytali zaskoczonego mężczyznę kilka przecznic dalej. 41-latek nie stawiał oporu podczas zatrzymania. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora przez kilka godzin pracowali stróże prawa oraz policyjni technicy, którzy wykonali skrupulatne oględziny kryminalistyczne. Dzielnicowi i kryminalni ustalali świadków zdarzenia oraz gromadzili dowody. Teraz kryminalni z bielskiej komendy wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tragedii. O dalszym losie 41-latka zdecyduje wkrótce prokurator.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy