Podpalenie przyczyną pożaru samochodów?

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 11.10.2022 09:00,
Podpalenie przyczyną pożaru samochodów?
Jak informuje bielska komenda Państwowej Straży Pożarnej, prawdopodobnie podpalenie było przyczyną nocnego pożaru dwóch samochodów osobowych marki Audi na parkingu u zbiegu ulicy Krakowskiej i Lwowskiej.

Około północy w nocy z poniedziałku na wtorek paliły się komory silników oraz wnętrza pojazdów. - Działania strażaków polegały na podaniu dwóch prądu wody na palące się pojazdy, równocześnie sprawdzono czy w środku nie ma osób poszkodowanych. Po ugaszeniu i schłodzeniu samochodów, zakręcono butle z gazem w jednym z pojazdów. Dokonano również sprawdzenia kamerą termowizyjną obu pojazdów - nie stwierdzono zagrożenia. Dalsze czynności wyjaśniające prowadzi obecna policja - informuje PSP w Bielsku-Białej.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy