Policja zatrzymała mężczyznę, który wybił szybę w Zamku Sułkowskich

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 23.09.2022 14:54,
Policjanci z Komisariatu Policji II w Bielsku-Białej zatrzymali 26-latka, który kilka dni wcześniej dokonał uszkodzenia poprzez wybicie dwóch szyb w oknach w Zamku Sułkowskich w Bielsku-Białej.
Policja zatrzymała mężczyznę, który wybił szybę w Zamku Sułkowskich
18 września policjanci z bielskiej dwójki zostali powiadomieni o dokonanym uszkodzeniu dwóch szyb, poprzez ich wybicie w Zamku Książąt Sułkowskich przy ul. Wzgórze 16 w Bielsku-Białej.


Po otrzymanej informacji stróże prawa niezwłocznie udali się w rejon, gdzie w trakcie penetracji zauważyli na jednej z bielskich ulic mężczyznę, którego wygląd odpowiadał podanemu rysopisowi sprawcy.

Zaskoczony mężczyzna został zatrzymany i osadzony w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych bielskiej komendy. Następnego dnia usłyszał zarzut zniszczenia mienia w postaci zabytku.

Na wniosek śledczych wobec 26-latka prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Za czyn którego się dopuścił, grozi mu kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy